Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1579

Tenis stołowy: Mikołajkowe turnieje

Już 6 grudnia rusza drugi "mikołajkowy" turniej z cyklu Grand Prix Pszczyna w tenisie stołowym. Będzie to kolejna okazja sprawdzenia się przy stole, jak wcześniej uczestnicy w kategoriach szkolnych otrzymają słodycze i napoje.

Zapraszamy szczególnie amatorów i amatorki do udziału w turnieju, naprawdę warto poświęcić trochę czasu na aktywny relaks. Przypominamy, że w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych dzieci walczą o nagrodę Burmistrza Pszczyny (1500, 1000, i 500 zł otrzymają pierwsze trzy szkoły w klasyfikacji drużynowej) dla najmłodszego i najstarszego zawodnika Prezes ULKTS ufunduje nagrody niespodzianki.

Kategorie wiekowe:
- Szkoły Podstawowe- dziewczęta i chłopcy kl. I-IV godz. 9.00
- Szkoły Podstawowe- dziewczęta i chłopcy kl. V-VI godz. 9.00
- Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne godz. 13.00
- Amatorzy i Oldboje pow.45 lat godz. 15.00

Wpisowe do turnieju w każdej kategorii 5 zł dzieci i młodzież szkolna, 10 zł dorośli. Turniej rozegrany zostanie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr1 w Pszczynie przy ul. K. Wielkiego 5.

Natomiast w niedzielę 7 grudnia w hali sportowej w Suszcu odbędzie IV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu przy stołach, wstęp bezpłatny, w każdej kategorii, przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe, medale, dyplomy oraz spodziewamy się także Mikołaja który obdzieli dzieci słodyczami.

Kategorie wiekowe:
- Szkoły Podstawowe- dziewczęta i chłopcy kl. I-IV godz. 10.00
- Szkoły Podstawowe- dziewczęta i chłopcy kl. V-VI godz. 10.00
- Zawodnicy zrzeszeni do 18 lat godz 10.00
- Szkoły Gimnazjalne godz. 14.00
- Amatorzy ( zawodnicy bez licencji PZTS) godz.14.00
- Oldboje pow.45 lat godz. 14.00

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA