Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 4483

Sportowcy na obozie w Lutowiskach

W sobotę wieczorem z obozu sportowego w bieszczadzkich Lutowiskach wróciła 49 osobowa grupa młodych pszczyńskich sportowców.

Sportowcy na obozie w Lutowiskach


Wyjazd zorganizował Międzyszkolny Uczniowski Klub Koszykarski Pszczyna przy pomocy MORiS-u i PZE ale sporo dodatkowych atrakcji zapewnili prywatni sponsorzy. Uczestnicy intensywnie trenowali, przygotowując się do swoich rozgrywek. Zajęcia odbywały sie na świetnie przygotowanych obiektach miejscowego Zespołu Szkół.

Dzieci i młodzież miała również okazję poznać najbardziej urokliwe zakątki Bieszczadów: byli nad Soliną, w rezerwacie "Sine Wiry", na Połoninie Wetlińskiej, na basenie odkrytym ośrodka PGNiG, w aquaparku w Ustrzykach Dolnych, upiekli kiełbasę na ognisku, które najpierw sami przygotowali i rozpalili a wieczorem ...spali lub oglądali filmy.

Sportowcy na obozie w Lutowiskach


Zdobyli nowe doświadczenia i szlifowali swoje talenty. Na pewno w przyszłości obozowicze z Lutowisk będą stanowili o sile pszczyńskich klubów MUKK, Orły Mirosława K. czy Iskry.

Młodzieżą opiekowali się Witold Brauntsch, Artur Zemlak, Sebastian Kamiński i Przemek Bardega.

WB

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA