Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 lutego 2007
  • wyświetleń: 8188

Nowy serwis moto.pless.pl

Nowy serwis moto.pless.pl
Jakub Piechocki na trasie KJS


Trzy … Dwa … Jeden … Start! Ruszamy z nowym serwisem na portalu pless.pl. I to ruszamy z miejsca, prosto do przodu. Moto.pless.pl to serwis, który powstał z myślą o pasjonatach samochodów i motocykli, ale nie tylko dla prawdziwych wielbicieli czterech lub dwóch kółek jest on przeznaczony.

Coś dla siebie znajdą tutaj również Ci, którzy właśnie próbują sprzedać swój pojazd lub inny zakupić. Serwis powiązany jest bowiem z dotychczasowym motoryzacyjnym serwisem ogłoszeniowym portalu pless.pl.

W nowym serwisie moto.pless.pl znajdziecie między innymi zdjęcia i filmy z rajdów kierowcy-pasjonata z Pszczyny Jakuba Piechockiego, który w zeszłym sezonie mógł pochwalić się wieloma świetnymi wynikami, a teraz ma zamiar wystartować w zawodach Samochodowych znacznie wyższej randze, w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

W serwisie zobaczysz (pliki video) jak Kuba radził sobie dotychczas i przeczytasz czym tak naprawdę są konkurencje, w których bierze udział.

Moto.pless.pl to także tuning. Tutaj znajdziecie efekty pracy osób, które w pocie czoła starają się uczynić swój samochód bardziej wyjątkowym, niepowtarzalnym, przy okazji czerpiąc przyjemność z jazdy. Zobacz jak to się robi w Pszczynie! Czekają na Was zdjęcia i Pszczyński Klub Tuningowy.

Samochody to nie tylko sport, ale często ważny element naszego codziennego życia. Chcesz jakiś kupić, a może sprzedać? Ogłoszenia moto to doskonała okazja, aby znaleźć zainteresowaną Twoją propozycją osobę.

Rajdy, tuning, ogłoszenia. Moto.pless.pl – zapraszamy!

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA