Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 stycznia 2007
  • wyświetleń: 9545

Plany na sezon 2007

Niebawem rozpoczyna się kolejny sezon rajdowy, o planach swojego zespołu opowiada Jakub Piechocki:

Plany na sezon 2007


W 2007 roku czeka na nas cykl zawodów rozgrywanych w ramach RSMP (Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski).

W dniu 18.01.2007 zdałem na licencje krajową sportu samochodowego (RII) co uprawnia mnie do startów w RSP PZM. Z tym dniem stałem się kierowcą licencjonowanym i starty w imprezach typu KJS nie mają już sensu, ponieważ będziemy klasyfikowani tylko jako GOŚĆ z racji posiadanej licencji.

W zbliżającym się sezonie chcę jeździć z moim dotychczasowym pilotem. Musi on jednak zdobyć licencję wyścigową, która uprawnia go do startów jako pilot w RSP PZM. Naszym celem na zeszły rok było zdobycie licencji i starty w RSP PZM. Jednak z tym wiążą się duże nakłady finansowe.

Naszym celem na 2007 rok jest przejechanie jak największej ilości rajdów zaliczanych do RSP PZM. Są to rajdy rozgrywane na normalnych pozamykanych ulicach, gdzie minimalna suma wszystkich odcinków specjalnych wynosi 70 km (KJS około 12 km), natomiast cały rajd ma około 250 km (KJS około 60 km). Jest to już sport bardziej profesjonalny.

J.P.

Plany na sezon 2007 · fot.


REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA