Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 lipca 2019
  • wyświetleń: 1489

400 biegaczy może wziąć udział w Pszczyńskim Biegu Powstańczym

Czterystu biegaczy weźmie udział w Pszczyńskim Biegu Powstańczym, który odbędzie się 17 sierpnia. W poniedziałek ruszyły zapisy!

Zawodnicy wyruszą z płyty pszczyńskiego rynku o godz. 10.00. Do pokonania będą mieli trasę o długości ok. 7 km, która w większości poprowadzi szutrowymi drogami w okolicach Pokazowej Zagrody Żubrów i Pola Golfowego.

- Zachęcam do udziału w zawodach. Biegacze, którzy ustawią się na starcie, z koszulek startowych utworzą flagę w barwach flagi województwa śląskiego. Bieg jest jedną z wielu imprez, które wpisują się w inaugurację obchodów 100-lecia wybuchu Powstań Śląskich - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

W poniedziałek ruszyły zapisy do udziału w zawodach. Opłata startowa wynosi 25 zł. Każdy zawodnik, który przekroczy linię mety otrzyma koszulkę oraz pamiątkowy medal.

Zapisy: dostartu.pl/pszczynski-bieg-powstanczy-v3630.pl.html?fbclid=IwAR2WPtOkYasM0trs6-2U3wrRsLFSyHpZGtBw8H3vJbvfEGnVvrDa5FjziEo

Bieg Powstańczy

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA