• 18 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1387

[Iskra Pszczyna] I zespół: Kanonada na koniec

Aż tuzin goli padło w kończącym sezon spotkaniu Studzienic z Iskrą. Gospodarzom zdobywanie bramek w tym meczu przychodziło z dziecinną łatwością. Goście z Pszczyny nie przypominali zupełnie drużyny, która walczy o ligowe podium.

I zespół: LKS Studzienice - Iskra 15.06.2019

LKS Studzienice - MKS Iskra Pszczyna 8:4 (4:1)
bramki: Mateusz Tomaszczyk (17.), 1:1 Mateusz Żelazo (24.), 2:1 Mateusz Żemła (32.), 3:1 Bartłomiej Janosz (39.), 4:1 Bartłomiej Janosz (45.), 5:1 Mateusz Żemła (46.), 6:1 Mateusz Tomaszczyk (51.), 6:2 Tomasz Zawadzki (57.), 6:3 Dariusz Kot (62.), 7:3 Mariusz Janosz (71.), 7:4 Tomasz Zawadzki (80.), 8:4 Mariusz Janosz (85.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mateusz Tkacz, Kamil Kułagowski (46. Kamil Pustelnik), Mateusz Witek, Mateusz Żelazo (76. Fabian Pustelnik), Piotr Noga, Łukasz Mąka, Michał Wiera, Tomasz Zawadzki, Paweł Zjawiński (46. Andrzej Żur), Tomasz Leszczyński, Dariusz Kot

Iskra mecz kończyła w dziewiątkę! W 54 minucie za niesportowe zachowanie boisko opuścił Tomasz Leszczyński, a 20 minut przed końcem spotkania drugi żółty kartonik ujrzał Michał Wiera.

I zespół: LKS Studzienice - MKS Iskra Pszczyna 15.06.2019 · fot. Andzejek

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj