Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 19 czerwca 2019
  • wyświetleń: 223

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Porażka bez konsekwencji

Do ostatniej kolejki toczyła się walka o utrzymanie w II Lidze Wojewódzkiej. Zespół Iskry przegrał minimalnie swój mecz z Podbeskidziem, ale jak się później okazało ta porażka w ostatecznym rozrachunku nie miała konsekwencji.

Trampkarze młodsi: Iskra - Podbeskidzie 15.06.2019
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
" Utrzymanie w II lidze wojewódzkiej można uznać za sukces, choć gdyby nie plaga kontuzji jaka nas dopadła na początku sezonu może powalczylibyśmy o wyższe cele. Cel minimum udało się osiągnąć dzięki ogromnemu zaangażowaniu kilku zawodników, którzy przez cały sezon nie opuścili żadnego meczu, a na treningach wykazywali się wzorowym zachowaniem. Niestety takich zawodników było tylko kilku, a do pozostałych mam wiele do zarzucenia. Muszą oni wyciągnąć wnioski, ciężej pracować i mniej narzekać jeżeli chcą coś osiągnąć w sporcie. Dziękuje drużynie za ten rok współpracy, będę trzymać kciuki za dalszy rozwój chłopaków!"

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 15.05.2019 · fot.


MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie 0:1 (0:0)
bramka: 0:1 (46.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jakub Jurczak, Maciej Kudela, Kacper Rak, Marek Świerczek, Łukasz Furtok, Kamil Bohm, Maciej Caputa, Miłosz Wrona, Adrian Ryguła, Kamil Zieleźnik, Igor Bała, Przemysław Mizera, Stanisław Mrozik, Antoni Spyra

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA