Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 maja 2019
  • wyświetleń: 169

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Skuteczne skupienie

Pomału rozkręcała się pszczyńska maszyna w Suszcu, ale ostatecznie bardzo pewnie młodzicy młodsi pokonali zespół gospodarzy.

Młodzicy młodsi Krupiński Suszec - Iskra 29.05.19
fot.


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
"Z dużą ostrożnością podchodziliśmy do dzisiejszego spotkania, jednak to co zobaczyliśmy na boisku pozytywnie nas rozczarowało. Już w pierwszej minucie strzałem z dystansu wychodzimy na prowadzenie. Z minuty na minutę coraz bardziej się rozkręcaliśmy, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki, długo utrzymywał się jedno bramkowy rezultat. Obijaliśmy słupki, poprzeczki, aż w końcu strzelamy bramkę, gdy wydawało się, że mecz jest ułożony, rywal strzela bramkę kontaktową. Tą bramką drużyna Suszca włączyła w nas przycisk "Turbo" i do przerwy pakujemy jeszcze 2 bramki. Całą drugą połowę również zdominowaliśmy i mecz kończymy zasłużonym zwycięstwem."

Młodzicy młodsi: GKS Krupiński Suszec - MKS Iskra Pszczyna 29.05.2019 · fot.


GKS Krupiński Suszec - MKS Iskra Pszczyna 1:8 (1:4)
Bramki: 3x Kubica, 3x Cieszko, Reclik, Sokołowski

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Śnieg, Derlatka, Bilek, Kuśmierczyk, Sokołowski, Marks, Skwarek, Reclik, Cieszko oraz Kaźmierczyk, Kajstura, Treliński, Kubica

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Mateusz Pławecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA