• 22 maja 2019
  • wyświetleń: 2060

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Odmieniony zespół

Na przed ostatnim miejscu, z 7 punktami rozpoczynali rundę rewanżową II Ligi Wojewódzkiej zawodnicy z rocznika 2005. Jednak w rewanżach podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Tomasza Cempura są zupełnie odmienioną i póki co niepokonaną drużyną. W poniedziałkowe popołudnie przedłużyli serie zwycięstw pokonując w dramatycznych okolicznościach Fortece Świerklany.

Trampkarze: Forteca Świerklany - Iskra 20.05.2019

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Nasza sytuacja w II lidze była już beznadziejna, jednak pokazaliśmy, że dla naszej drużyny nie ma sytuacji bez wyjścia i po pierwszych trzech meczach rundy rewanżowej mamy komplet zwycięstw. Mecz z Fortecą rozpoczął się dla nas idealnie, bo w 5 minucie Kamil Zieleźnik otworzył wynik spotkania. W końcówce pierwszej połowy popełniliśmy dwa błędy, przez co pierwsze 40 minut zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że kluczem do zwycięstwa będzie cierpliwa gra. Własnie z ogromną cierpliwością i determinacją dążyliśmy do wyrównującej bramki. Na 10 minut przed końcem Przemek Mizera wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Poszliśmy za ciosem i w ostatniej minucie Kamil Zieleźnik strzałem po ziemi ustalił wynik spotkania. Brawa dla chłopaków za cierpliwość, konsekwencje oraz walkę do końca."

Trampkarze młodsi: Forteca Świerklany - MKS Iskra Pszczyna 20.05.2019 · fot. Andzejek

Forteca Świerklany - MKS Iskra Pszczyna 2:3 (2:1)
Bramki: Zieleźnik (dwie), Mizera

Jakub Jurczak, Maciej Kudela, Kacper Rak, Marek Świerczek, Łukasz Furtok, Kamil Bohm, Maciej Caputa, Jakub Growiec, Miłosz Wrona, Adrian Ryguła, Kamil Zieleźnik, Igor Bała, Maksymilian Kurczyk, Przemysław Mizera, Bartosz Maroszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj