Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 332

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Remis na ciężkim terenie

W niedzielne przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2005 wybrali się do Bielska by rozegrać mecz z tamtejszym Podbeskidziem.

Trampkarze młodsi: Podbeskidzie - Iskra 28.04.2019
fot.


Komentarz trenera Tomasza Cempura:
"Wyjazdowe spotkanie w Bielsku, zgodnie z przewidywaniami, było duży wyzwaniem. Pomimo kontuzji i problemów kadrowych mądra gra naszego zespołu zaowocowała. Pierwsza połowa niestety zakończyła się na korzyść Podbeskidzia jednak nie podcięło to skrzydeł zawodnikom. Zmotywowani i pełni wiary rozpoczęli drugie 40 minut, w których udało się doprowadzić do remisu. Traktujemy to jako małe zwycięstwo. Jeden punkt na trudnym terenie na pewno cieszy ale pewny niedosyt pozostał i liczymy na 3 punkty w kolejnym spotkaniu."

Trampkarze młodsi: BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna 28.04.2019 · fot.


BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała - MKS Iskra Pszczyna 1:1 (1:0)
Bramka: Kamil Zieleźnik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Antoni Spyra, Jakub Jurczak, Kacper Rak, Marek Świerczek, Maciej Kudela, Miłosz Luboń, Jakub Growiec, Kamil Bohm, Miłosz Wrona, Sergiusz Kałamała, Adrian Ryguła, Kamil Zieleźnik, Stanisław Mrozik

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Tomasz Cempura, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA