Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 516

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Obijali słupki i poprzeczki

Kolejne trzy punkty dopisują do swojego konta zawodnicy z rocznika 2006. Tym razem zespół Iskry w ramach rozgrywek II wojewódzkiej ligi młodzików pokonał na swoim boisku ROW Rybnik.

Młodzicy: Iskra - ROW Rybnik 06.04.2019
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Do tego spotkania podchodziliśmy z problemami kadrowymi spowodowanymi kontuzjami oraz chorobami, ale moi zawodnicy pokazali, że w każdym z nich jest ogromny potencjał. Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki oraz w sytuacjach bramkowych, ale brakowało nam zimnej krwi. W całym meczu obijaliśmy słupki i poprzeczki aż 5 razy! Goście ograniczyli się do bardzo groźnych kontr, ale nasi bramkarze kilka razy pokazywali kunszt. W końcówce spotkania wykorzystaliśmy błędy rywali. Najpierw Przemek Mizera wykorzystał nieporozumienie bramkarza z obrońca, a wynik ustalił Igor Bała uderzając precyzyjnie z rzutu wolnego w dolny róg bramki rywali. Brawo drużyna!"

Młodzicy: MKS Iskra Pszczyna - ROW Rybnik 07.04.2019 · fot.


MKS Iskra Pszczyna - ROW Rybnik 3:1 (1:0)
Bramki: Mizera(dwie), Igor Bała

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Śnieg, Mateusz Kościelny, Bartosz Kubisz, Maksymilian Kurczyk, Szymon Muras, Igor Bała, Fabian Bała, Miłosz Szydłowski, Przemysław Mizera, Mikołaj Łuszcz, Tymoteusz Nycz, Hubert Pietruszka

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA