Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 597

[Iskra Pszczyna] Żaki: Zabrakło pogody

Pierwszy wiosenny turniej rozegrali najmłodsi adepci z Pszczyny. Inauguracyjne zmagania żaków młodszych odbyły się w sobotnie popołudnie na boisku Piast. Było wszystko: bramki, emocje, walka, zabrakło tylko... pogody.

Żaki: Turniej w Pszczynie 06.04.2019
fot.


Komentarz trenera Kamila Nowaka:
"Pierwszy turniej organizowany u siebie pokazał, iż jesteśmy w dobrej formie. Do kompletu punktów zabrakło... dobrej pogody. W pierwszych dwóch meczach z Pawłowicami i Studzionką stosując wysoki pressing nie daliśmy wręcz wyjść przeciwnikom z połowy aplikując im po kilka bramek, zarówno atak jak i obrona spisali się perfekcyjnie. W kolejnym meczu z Łąką poszliśmy na wymianę ciosów, na pochwałę zasłużył nasz bramkarz który uratował nas w kilku sytuacjach. Pod bramką przeciwnika byliśmy bardzo nieskuteczni, ostatecznie udało jeden raz umieścić piłkę w siatce. Do ostatniego meczu z Suszcem nasze chłopaki przystępowali kompletnie przemoczeni, od pierwszego meczu aura nas nie rozpieszczała a w trakcie trzeciego zaczęła się ulewa. Czekając kilkanaście minut na mecz spadła nam koncentracja co poskutkowało wynikiem 0:0. Inaugurację uważam za satysfakcjonującą, chłopaki wykonali polecenia przekazywane przez trenerów na treningach. Czekamy z niecierpliwością na następny turniej."

Żaki: Turniej w Pszczynie 06.04.2019 · fot.


Wyniki Iskry na turnieju w Pszczynie 06.04.2019

MKS Iskra Pszczyna - GKS Pniówek Pawłowice 5:0
bramki: Zachara (trzy), Wanke, Uździło

MKS Iskra Pszczyna - LKS Studzionka 3:0
bramki: Wanke (dwie), Dzik

MKS Iskra Pszczyna - LKS Łąka 1:0
bramka: Wanke

MKS Iskra Pszczyna - Futbol Project Suszec 0:0

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Duży (Br), Dworaczek, Wanke, Skoczeń, Zachara, Uździło, Zakrzewski, Gandor, Grzeszczuk, Dzik

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Kamil Nowak, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA