pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 28 lutego 2019
  • 16 marca 2019
  • wyświetleń: 1494

Już w kwietniu powróci akcja "Pszczyna biega"

Od kilku lat biegacze amatorzy, którzy chcą wziąć udział w Carbo Asecura Biegu Pszczyńskim o Puchar Burmistrza mają okazję przygotować się pod okiem profesjonalnych trenerów Marzanny Helbik oraz Marka Gołębiowskiego.

Pszczyna biega - pierwszy trening - 7.04.2018 · fot.


W sobotę, 6 kwietnia odbędzie się pierwszy wspólny trening w ramach akcji "Pszczyna biega". Spotkania odbywać się będą w każdą sobotę (od 6 kwietnia do 1 czerwca za wyjątkiem Świąt Wielkanocnych) o godz. 9.00 pod halą Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie przy ul. Basztowej 4. Udział w treningach jest bezpłatny.

- Wielokrotnie osoby, które nigdy nie pokonały dystansu dziesięciu kilometrów po treningach udowadniały, że to jest dystans, który można pokonać. Na treningach pojawiają się zarówno biegacze amatorzy, jak i osoby z dużym doświadczeniem. Nie ma żadnych ograniczeń. Gorąco zachęcam do udziału - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Na stronie www.biegpszczynski.pl uruchomiono zapisy do czerwcowego biegu, który odbędzie się 2 czerwca w Pszczynie. Do 15 marca obowiązuje najniższa opłata startowa.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.