Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 1 marca 2019
  • 11 maja 2019
  • wyświetleń: 4637

III Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach w czerwcu

8 czerwca w Jankowicach, już po raz trzeci pobiegniemy dla Zameczka - Specjalnego Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla dzieci niewidomych i niedowidzących w Rudołtowicach.

II Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach - start biegu dorosłych - 09.06.2018 r.
II Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach - start biegu dorosłych - 09.06.2018 r. · fot.


Bieg jest organizowany przez Zespół Szkolny-Przedszkolny nr 15 w Jankowicach, LKS Znicz Jankowice oraz Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna".

Jak w ubiegłym roku, uczestnicy będą mieli możliwość wyboru z dwóch dystansów biegu - 5km lub 10km, chodziarze pomaszerują na dystansie 5km, a dla dzieci szkolnych przygotowaliśmy trasę o długości 2,7 km.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących "Zameczek" w Rudołtowicach. Ośrodek ten został utworzony w 1992 roku przez Polski Związek Niewidomych. Udziela świadczenia zdrowotne, rehabilitacyjne i opiekuńcze dzieciom niewidomym i niedowidzącym ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz niepełnosprawnością intelektualną. Swoją działalnością obejmuje dzieci i młodzież w wieku od 4 do 25 lat. Podopieczni przebywają w ośrodku w systemie całodobowym i dziennym.

Podczas zapisów każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupu cegiełek charytatywnych o nominałach 10,20,50,100 oraz 200 zł., z których całkowity dochód zostanie przeznaczony dla Ośrodka ZAMECZEK !

Zapisy oraz szczegóły na stronie www.aktywna-pszczyna.pl

Bieg

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA