Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 lutego 2019
  • wyświetleń: 512

[Iskra Pszczyna] Orliki: Ciekawy rywal

Goszczący na obozie sportowym w Bielsku Bumerang Wrocław był kolejnym rywalem pszczyńskich orlików z rocznika 2008.

Orliki: Bumerang Wrocław - Iskra 09.02.2019
fot.


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Dzięki sparingom z równorzędnymi rywali drużyna staję się lepsza, dlatego też bardzo się cieszę, że udało się nam zagrać z Bumerangiem Wrocław przebywającym na zgrupowaniu na obiektach Rekordu. Mecz naprawdę mógł się podobać, obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Konstruowanie akcji ofensywnych, które trenujemy od dłuższego czasu naprawdę wychodzi nam już bardzo dobrze. Problemem w sobotę była skuteczność, lecz mam nadzieję, że to zasługa gorszego dnia. Uwypuklił się problem w momencie straty piłki, w tej chwili gdy nie jesteśmy dobrze zorganizowani, przeciwnik zbyt łatwo wjeżdżał z piłką w nasze szyki. Analizę przeprowadziłem, skorygowałem nasze ustawienie, mam nadzieję że problem się rozwiąże. Jak najwięcej tak zdanych sprawdzianów życzę mojej drużynie!"

Orliki: Bumerang Wrocław - MKS Iskra Pszczyna 09.02.2019 · fot.


MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Dawid Przybyło, Szymon Rodak, Paweł Kubski, Jacek Jonkisz, Kacper Ryguła, Aleksander Ficek, Jakub Zakrzewski, Olaf Komraus, Aron Pach, Karol Grygier, Martyna Strączek

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA