Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 lutego 2019
  • wyświetleń: 737

[Iskra Pszczyna] Orliki: Początek pracy

W sobotę w Pszczynie pierwsze oznaki wiosny wykorzystali zawodnicy z rocznika 2008, którzy na Orliku przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozegrali sparingowa potyczkę z ekipa tyskiego Gromu.

Orliki: Iskra - UKS Grom Tychy 02.02.2019
fot.


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"W sobotę rozegraliśmy sparing z UKS Grom Tychy. Mecz obfitował w wiele składnych, ofensywnych akcji zakończonych pięknymi golami. Wypróbowaliśmy również nowe, wprowadzone niedawno schematy. Niektórzy zawodnicy mieli okazję zagrać na nietypowych dla siebie pozycjach, uważam, że wypadli bardzo dobrze i wykluczone, iż niektórzy zmienią pozycje. To dopiero początek pracy w tym roku, więc nie wszystko jest takie jak tego oczekuję, lecz na pewno cieszy to, że z piłki halowej wyciągnęliśmy naprawdę wiele pozytywów. Wynik był wysoki w stronę Iskry, lecz nie rezultat jest tutaj najważniejszy."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - UKS Grom Tychy 02.02.2019 · fot.


MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha (br), Dawid Przybyło (br), Damian Rak, Szymon Rodak, Aleksander Ficek, Paweł Kubski, Kacper Ryguła, Martyna Strączek, Olaf Komraus, Filip Urbańczyk

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA