Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 450

[Iskra Pszczyna] Orliki: Grad goli

W sobotnie słoneczne popołudnie na boisku w Tychach swój test-mecz rozegrali zawodnicy z rocznika 2009. W starciu z APN GKS Tychy kibice mogli zobaczyć aż 25 bramek!

Orliki: APN GKS Tychy - Iskra 02.02.2019


Komentarz trenera:
"Pogoda dopisała a 3x30 minut minęło błyskawicznie. Mecz z najsilniejszą drużyną APN GKS Tychy 2009 był wyrównany, zacięty a w końcówce doszło nawet do kilku poważniejszych starć między zawodnikami bo ambicja i wola wygranej nie pozwalała na odpuszczenie żadnej piłki i to po obu stronach boiska. Tyszanie próbowali rozgrywać piłkę przez bramkarza do bocznych obrońców co robili dosyć sprawnie, jednak czasem brakowało im pomysłów na rozegranie piłki w naszej strefie obronnej. Pszczynianie więcej uwagi skupili na rozegraniu piłki w środku boiska i dogranie do szybkich skrzydłowych. Żadna z drużyny nie zdołała zdominować meczu. Sytuacji bramkowych nie brakowało po obu stronach boiska. Młodzi piłkarze Iskry wykazali się jednak większą skutecznością w zdobywaniu bramek i pokonali rywala.

W końcowej fazie meczu udało się cofnąć nasz zespół do średniego pressingu, co jak sami zawodnicy zauważyli pozwoliło na łatwiejszy odbiór piłki i więcej swobody w przodzie przy finalizowaniu akcji pod bramką przeciwnika.

Cieszy gra w przodzie, zakładanie pressingu i stwarzanie wielu okazji bramkowych, ale dostrzec należy też mankamenty gry obrońców z bramkarzem i brak cierpliwości w rozegraniu piłki od tyłu. Momentami tracimy koncentrację przez co nasza gra staje się chaotyczna."


APN GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 11:14

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:

Mateusz Goczoł (br), Miłosz Michałek, Błażej Witczak, Błażej Balcerowski, Jakub Bryła, Aron Pach, Oliwier Szczepek, Szymon Mazurczyk, Jakub Nikiel, Karol Kościelny, Oliwier Bagiński, Nikodem Piszczek, Kacper Pitlok

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Artur Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA