Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 358

[Iskra Pszczyna] Orliki: Grad goli

W sobotnie słoneczne popołudnie na boisku w Tychach swój test-mecz rozegrali zawodnicy z rocznika 2009. W starciu z APN GKS Tychy kibice mogli zobaczyć aż 25 bramek!

Orliki: APN GKS Tychy - Iskra 02.02.2019


Komentarz trenera:
"Pogoda dopisała a 3x30 minut minęło błyskawicznie. Mecz z najsilniejszą drużyną APN GKS Tychy 2009 był wyrównany, zacięty a w końcówce doszło nawet do kilku poważniejszych starć między zawodnikami bo ambicja i wola wygranej nie pozwalała na odpuszczenie żadnej piłki i to po obu stronach boiska. Tyszanie próbowali rozgrywać piłkę przez bramkarza do bocznych obrońców co robili dosyć sprawnie, jednak czasem brakowało im pomysłów na rozegranie piłki w naszej strefie obronnej. Pszczynianie więcej uwagi skupili na rozegraniu piłki w środku boiska i dogranie do szybkich skrzydłowych. Żadna z drużyny nie zdołała zdominować meczu. Sytuacji bramkowych nie brakowało po obu stronach boiska. Młodzi piłkarze Iskry wykazali się jednak większą skutecznością w zdobywaniu bramek i pokonali rywala.

W końcowej fazie meczu udało się cofnąć nasz zespół do średniego pressingu, co jak sami zawodnicy zauważyli pozwoliło na łatwiejszy odbiór piłki i więcej swobody w przodzie przy finalizowaniu akcji pod bramką przeciwnika.

Cieszy gra w przodzie, zakładanie pressingu i stwarzanie wielu okazji bramkowych, ale dostrzec należy też mankamenty gry obrońców z bramkarzem i brak cierpliwości w rozegraniu piłki od tyłu. Momentami tracimy koncentrację przez co nasza gra staje się chaotyczna."


APN GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 11:14

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:

Mateusz Goczoł (br), Miłosz Michałek, Błażej Witczak, Błażej Balcerowski, Jakub Bryła, Aron Pach, Oliwier Szczepek, Szymon Mazurczyk, Jakub Nikiel, Karol Kościelny, Oliwier Bagiński, Nikodem Piszczek, Kacper Pitlok

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Artur Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.