Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 652

[Iskra Pszczyna] Orliki: Zimowy sparing

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2008. Podsumowaniem pierwszych zimowych treningów był test-mecz rozegrany w sobotnie popołudnie na boisku w Tychach.

Orliki: APN GKS Tychy - Iskra 26.01.2019
fot.


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"W sobotę sparingiem z GKS Tychy, rocznik 2008 rozpoczął piłkarski rok. Rozgrywany w iście zimowych warunkach mecz był dosyć ciężkim przeżyciem dla młodych piłkarzy. Ukazał on mi wiele niedoskonałości w naszej grze, szczególnie w defensywie, kiedy to my musimy dostosować się do gry rywali. Możliwe jest wskazanie plusów, tworzenie sytuacji strzeleckich nawet przy tak wymagającym rywalu wychodziło nam bardzo dobrze, lecz stracone bramki wychodzą na pierwszy plan i to nad defensywą skupimy się w najbliższym czasie. Test z jedną z najlepszych drużyn w województwie śląskim uważam, że zdaliśmy na trójkę."

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha, Dawid Przybyło, Aleksander Ficek, Kacper Ryguła, Damian Rak, Paweł Kubski, Karol Grygier, Jakub Lazarek, Aron Pach, Szymon Mazurczyk

Orliki: APN GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 26.01.2019 · fot.


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA