Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 stycznia 2019
  • wyświetleń: 900

Akademia Młodego Piłkarza zaprasza w Nowym Roku

Wraz z nowym rokiem zapraszamy najmłodszych na zajęcia Akademii Młodego Piłkarza! Trwa nabór uzupełniający do poszczególnych grup w Pszczynie i okolicznych miejscowościach.

Akademia Młodego Piłkarza zaprasza w Nowym Roku!


Nowy Rok to doskonała okazja do tego, aby dziecko rozpoczęło przygodę ze sportem. Świetnym pomysłem może okazać się dołączenie do Akademii Młodego Piłkarza! Tutaj zaczyna się świetna zabawa!

W Akademii Młodego Piłkarza dzieci uczą się poprzez zabawę - podczas atrakcyjnych ćwiczeń stopniowo wprowadzamy elementy techniki w atrakcyjnej dla dzieciaków formie, z uwzględnieniem wieku ćwiczących - służy temu podział grup treningowych według wieku.Kluczowy dla nas jest uśmiech dziecka podczas treningu. Pragniemy wytworzyć w dziecku chęć aktywnego spędzania czasu, a także utrwalenie pozytywnego stosunku do aktywności w kolejnych latach młodego człowieka.

Zapraszamy na zajęcia! Na naszej stronie www.akademiamp.eu jest dostępny podział grup wiekowych. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 886-386-428.Centrum Aktywności Ruchowej


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA