Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 1098

Strażak z Pszczyny w gronie najlepszych pływaków

24 listopada na pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w ramach Otwartych Mistrzostw Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Pływaniu odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu.

Strażak z Pszczyny w gronie najlepszych pływaków
Strażak z Pszczyny (w pomarańczowej koszulce) w gronie najlepszych pływaków · fot.


W rywalizacji udział wzięło ok. 140 zawodników i zawodniczek z jednostek organizacyjnych reprezentujących Państwową Straż Pożarną, Policję, Straż Graniczną, Służbę Więzienną, Wojsko Polskie, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Żandarmerię Wojskową i Straż Miejską.

W drużynie reprezentującej śląski garnizon znalazł się funkcjonariusz KP PSP w Pszczynie sekc. Marek Pipans, który wraz z pozostałymi członkami drużyny KW PSP w Katowicach, zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej Otwartych Mistrzostw Służb Mundurowych MSWiA w Pływaniu. Ponadto zawodnik naszej komendy z czasem 1:17.91 wywalczył 3. miejsce w stylu motylkowym na 100 m w rankingu strażaków PSP i 6. w generalnej punktacji tej konkurencji.

Strażak z Pszczyny w gronie najlepszych pływaków
Strażak z Pszczyny w gronie najlepszych pływaków · fot.

BM / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA