Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 listopada 2018
  • wyświetleń: 2028

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk zaprasza na treningi

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk zaprasza na treningi dzieci (od 5 roku życia), młodzież i dorosłych. Klub o 60-letniej tradycji w Pszczynie ciągle poszerza ofertę treningowa. Można trenować zarówno rekreacyjnie jak i sportowo.

pasw, syc


Uprawianie sztuk walk to nie tylko trening samoobrony czy zawody sportowe. To przede wszystkim zadbanie o kondycję, koordynację ruchową, wzmocnienie ciała i dobre samopoczucie. Aktualnie w szkole lub w pracy mamy niewiele ruchu, więc wysiłek fizyczny jest bardzo wskazany.

- Wszystkim kojarzą się sztuki walki z niebezpiecznym treningiem ciosów, morderczym wysiłkiem i kontuzjami. Osobiście udowadniam od 25 lat, że to po prostu stereotyp. W moim programie treningowym jest miejsce na ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową i siłę, ogólną wydolność, a także mają swoje miejsce ćwiczenia korekcyjne i elementy jogi - mówi prowadzący Zbigniew Syc. - Niezależnie od własnych predyspozycji, czy to są dzieci, czy dorośli wszyscy są tak samo traktowani i dany im jest czas, by mogli w swoim tempie przystosować się do ćwiczeń.

- Mam wiele sygnałów, głownie od rodziców z grup dziecięcych, o poprawie wyników w szkole z wychowania fizycznego z różnych dyscyplin sportu. Często mówią, że dziecko stało się bardziej otwarte na rówieśników i wreszcie coś lubi robić, oprócz siedzenia przed komputera. To mnie bardzo cieszy jako trenera! - dodaje.

W ofercie klubu Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki organizowane następujące zajęcia;

Treningi dla dzieci od 5 roku życia - to czas na zabawę, ćwiczenia korekcyjne, jogę i podstawy sztu walk.

Loading...


Mieszane Sztuki Walki w wersji niesportowej (oficjalnie zarejestrowany w Federacji Sztuk Walk pod nazwą - Pszczyńska Sztuka Walki) - ta forma treningowa skupia się na szerokim poznaniu i łączeniu taki systemów jak boks, kickboxing, brazylijskie jiu-jitsu i kung-fu. Metoda opracowana w Pszczynie przez kilka pokoleń instruktorów.

Loading...


Samoobrona dla pań od 13 roku życia - ten program treningowy skierowany jest dla pań uwzględniający ich możliwości fiyczne i uwarunkowania psychiczne. Można poprawić kondycję, nauczyć się bronić i poczuć pewniej w sytuacji zagrożenia.

Loading...


Boks i kickboxing od 12 roku życia - zajęcia prowadzone przez profesjonalnego instruktora tych dyscyplin. Można trenować rekreacyjnie dla własnej satysfakcji lub przygotować się do zawodów sportowych.

Loading...


Systema- Rosyjska Sztuka Walki - hit ostatnich lat. Pierwsza sekcja powstała w Pszczynie oraz tutaj jest zarejestrowana ogólnopolska organizacja systemy. To system wojskowy dostosowany do potrzeb cywilów. Ten system może trenować każdy niezależnie od wieku.

Loading...


By zobaczyć jak wyglądają poszczególne zajęcia znajdziesz nas na:


Akceptujemy karty Benefit Systems i Fitprofit. Trenuj na kartę sportową bez opłat klub ma podpisane umowy. Pierwszy trening gratis!

Trenujemy w Szkole Podstawowej nr 1 (Gimnazjum nr 1) przy ul. Batorego 24.

Info i zapisy:
  • zbigniewsyc@interia.pl
  • tel: 507 070 861