Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 529

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Podjęli walkę

Walczącą o awans do pierwszej ligi ekipę Podbeskidzia postraszyli młodzicy Iskry. Goście decydującą o awansie bramkę zdobyli dopiero w ostatniej minucie meczu z... rzutu karnego.

Młodzicy: Iskra - Podbeskidzie 27.10.2018
fot.


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
"Po dość słabych ostatnich dwóch meczach, w końcu zagraliśmy prawdziwy mecz walki, tym razem przyjechał do nas Lider naszej grupy - Podbeskidzie, który przy stracie choćby punktu mógł przegrać awans do 1 ligi. Całe 60 minut, bardzo dobra gra w obronie, doskok do rywala, nieodpuszczanie w żadnej sytuacji. Podbeskidzie w końcówce meczu rzuciło się wszystkimi siłami do strzelania bramki, w doliczonym czasie gry na nasze nieszczęście, obrońca przy wślizgu na linii bramkowej zatrzymuje piłkę ręką. Rzut karny dla gości kończy się bramką, chwilę potem mamy jeszcze rzut wolny z okolicy pola karnego, jednak strzał zostaje zablokowany. Gratuluję chłopakom z Bielska awansu. Naszym piłkarzom nie można było po dzisiejszym meczu nic zarzucić, graliśmy jak równy z równym, każdy dał z siebie maksimum. Ostatni mecz, pokazał jaki potencjał w nas drzemie, w tym roku jeśli pogoda pozwoli, rozegramy parę sparingów i rozpoczniemy przygotowania do następnego sezonu."

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 27.10.2018 · fot.


MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 (0-0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Śnieg - Treliński, Grygier, Marks, Reclik, Derlatka, Sokołowski, Wesołek, Bilek oraz Kajstura, Kuśmierczyk, Skwarek

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Mateusz Pławecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.