Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 października 2018
  • wyświetleń: 563

[Iskra Pszczyna] Juniorzy: Mecz na szczycie

W sobotnie południe na boisku w Kozach zagrali liderujący w tabeli gospodarze oraz zajmująca drugą pozycję drużyna Iskry. Potyczka w tym meczu miała dać odpowiedź, która z tych drużyn będzie bliżej awansu.

Juniorzy: LKS Orzeł Kozy - Iskra 20.10.2018
fot.


Po słabym meczu i niespodziewanej domowej porażce w czwartej ligowej kolejce w pierwszej rundzie rozgrywek to Iskra była niejako pod ścianą. Początek pod dyktando pszczynian, którzy w 18 minucie po rzucie wolnym objęli prowadzenie. Nie był to jednak łatwy mecz. Jeszcze przed przerwą z czerwona kartą boisko opuścił Marcel Nycz i gospodarze grali z przewagą.

W drugiej połowie mimo gry w osłabieniu młodzi gracze z Pszczyny nie dali sobie zrobić krzywdy i tym samym odnieśli skromne, ale bardzo cenne zwycięstwo.

Juniorzy: LKS Orzeł Kozy - MKS Iskra Pszczyna 20.10.2018 · fot.


LKS Orzeł Kozy - MKS Iskra Pszczyna 0:1 (0:1)
bramka: Wojciech Szpek (18.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Piotr Kościelny, Karol Biegier, Jakub Czorny, Kacper Gołka, Michał Klim (60. Daniel Markiewicz), Norbert Maśka, Kamil Mikołajczyk (50. Jacek Dębski), Marcel Nycz, Paweł Stebel, Wojciech Szpek, Dominik Wieciech,

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.