Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 200

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Ciężki mecz

Po ciężkim meczu druga drużyna z rocznika 2006 pokonała LKS Znicz Jankowice 2:1

Komentarz trenera Mateusza Dragona:
"Początek meczu nie była dla nas udany. Popełnialiśmy dużo prostych błędów, czego efektem była bramka stracona już w 3. minucie. Zadziałało to na nas bardzo mobilizująco, dzięki czemu do końca pierwszej połowy graliśmy lepiej od przeciwnika. Najpierw Mikołaj Łuszcz popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego, a po 2. minutach drugą bramkę strzelił Łakota. Choć mieliśmy jeszcze kilka dogodnych okazji, do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa była niestety dużo słabsza w naszym wykonaniu. Graliśmy chaotycznie, co napędzało przeciwnika. Dobrze dysponowany tego dnia Śnieg uchronił naszą drużynę od straty bramki. Chłopakom gratuluję zwycięstwa w meczu, dziękuję za prawdziwą walkę i serce włożone w grę."

MKS Iskra Pszczyna - LKS Znicz Jankowice 2:1
Bramki: Łuszcz, Łakota

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie: Michał Śnieg, Bartosz Januszewski, Kacper Kos, Szymon Brachaczek, Mikołaj Łuszcz, Hubert Pietruszka, Bartosz Kuśmierczyk, Szymon Reclik, Patryk Łakota

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

dragac, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.