Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 772

[Iskra Pszczyna] I zespół: Nieskutecznie, ale za trzy

Wyjazdowy mecz w Bieruniu zakończył się skromną wygraną Iskry, choć gdyby poprawić skuteczność, wynik mógł, a nawet powinien być okazalszy.

I zespół: Piast Bieruń Nowy - Iskra 29.09.2018
fot.


W sobotnie popołudnie w Bieruniu okazało się po raz kolejny, że największą bolączka Iskry jest skuteczność. Już w pierwszej odsłonie Iskra powinna prowadzić różnicą trzech-czterech bramek. Dwukrotnie piłka zatrzymała się jednak na słupku i dwukrotnie zmierzającą do bramki piłkę z linii bramkowej wybijali obrońcy. Gospodarze w pierwszych 45 minutach tylko raz poważnie zagrozili twierdzy strzeżonej przez Tkacza, ale dość szczęśliwie uderzona głową futbolówka trafiła pod nogi bramkarza Iskry.

Pszczynianie dominowali w pierwszej odsłonie, ale bramka padła dopiero w 43 minucie gry, kiedy to po uderzeniu Tomasza Leszczyńskiego i interwencji bramkarza skuteczną dobitką popisał się Żur.

W drugiej odsłonie Piast próbował zagrać nieco odważniej, ale nie znalazł recepty na pszczyńską defensywę. Iskra po przerwie nie miała już tak dobrych okazji jak przed przerwą, choć mogła podwyższyć prowadzenia po uderzeniach m.in. Leszczyńskiego z rzutu wolnego, Mąki z dystansu, Zawadzkiego oraz Żura z pola karnego, indywidualnej akcji Rakowskiego czy też Wiery po uderzeniu głową.

Ostatecznie pszczynianie "dowieźli" skromne prowadzenie do końcowego gwizdka.

I zespół: KS Piast Bieruń Nowy - MKS Iskra Pszczyna 29.09.2018 · fot.


KS Piast Bieruń Nowy - MKS Iskra Pszczyna 0:1 (0:1)
bramka: Andrzej Żur (43.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mateusz Tkacz, Tomasz Cempura, Mateusz Żelazo, Kamil Komraus, Mateusz Gołek, Mateusz Witek, Tomasz Zawadzki, Michał Wiera, Łukasz Mąka, Tomasz Leszczyński, Andrzej Żur (75. Radosław Rakowski)43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA