Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 11 września 2018
  • wyświetleń: 399

[Iskra Pszczyna] Żaki: Wyrównana liga

W tym sezonie chłopcy z rocznika 2010 w rozgrywkach ligowych grają w dwóch drużynach. Pierwsza udanie zaprezentowała się w piątkowe popołudnie w Łące, druga zagrała w niedzielny mglisty poranek w Studzienicach.

Żaki: Turniej w Studzinicach 09.09.2018
fot.


Komentarz trenera Radosława Operchalskiego:
"Mimo, że w Studzienicach po trzech rozegranych meczach zdobyliśmy tylko jeden punkt, inaugurację ligi uważam za udaną. Na pewno cieszy to, że w każdym z meczów chłopakom udało się zdobyć przynajmniej dwie bramki, jednak patrząc na przebieg każdego ze spotkań można i tak poczuć lekki niedosyt. W sytuacji gdy byliśmy w posiadaniu piłki nie mieliśmy problemu ze stworzeniem zagrożenia pod bramką przeciwnika, jednak często brakowało nam skuteczności. Jestem przekonany, że nasza praca na treningach będzie przynosiła szybkie efekty, a nasi boiskowi rywale będą coraz częściej wyciągali piłkę z własnej bramki.
Po pierwszym spotkaniu liga zapowiada się na bardzo wyrównaną. Za tydzień kolejność drużyn w tabeli może być zupełnie inna i być może to nasza drużyna znajdzie się na szczycie."


Żaki: Turniej w Studzinicach 09.09.2018 · fot.


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jakub Grygeracki, Paweł Błasiak, Patryk Błasiak, Oskar Hajek, Filip Dudziak, Marcel Lachowicz, Jakub Warzecha, Adam Stopa, Wiktor Sikora, Nikodem Nitoń

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Radosław Operchalski, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.