Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 września 2018
  • wyświetleń: 155

[Iskra Pszczyna] Orliki: Udany koniec wakacji

Ostatni letnie granie zawodników z rocznika 2008, którzy w niedzielę na boisku w Strumieniu rozegrali turniej na Pożegnanie Wakacji 2018.

Orliki: Turniej w Strumieniu 02.09.2018


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"W niedzielę drugiego września mieliśmy okazję wystąpić w turnieju organizowanym przez szkółkę Level Sport Strumień. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali nasz klub. Rozegrali cztery mecze, z czego wygrali trzy oraz jeden zremisowali. Przede wszystkim cieszy styl jaki zaprezentowali. W każdym meczu dominowali rywala, wykonywali wszystkie moje zalecenia. Miło słyszeć wiele ciepłych słów od rodziców z innych klubów. To budujące, że nasza gra znajduję uznanie na zewnątrz. Turniej oczywiście wygraliśmy, a zawodnikiem turnieju został wybrany nasz piłkarz Kacper Ryguła. Gratuluję chłopakom, mam nadzieję, że sukcesy które odnosimy zagrzewają ich do pracy aby tych pucharów było co raz to więcej!"

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha, Mateusz Grygier, Karol Grygier, Jakub Zakrzewski, Paweł Wybrańczyk, Julian Kolon, Kacper Ryguła, Aleksander Ficek, Dawid Przybyło, Jacek Jonkisz

Końcowa kolejność turnieju:
1. MKS Iskra Pszczyna
2. Szkółka Piłkarska Zebrzydowice
3. Football4pro
4. Level Sport Wisła Strumień
5. UKS Warszowice

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.