Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 3 września 2018
  • 10 września 2018
  • wyświetleń: 931

Tenis ziemny - jak zacząć wielką pasję. Dołącz do GregTeam

Tenis to dyscyplina sportu przeznaczona dla wszystkich. O ile do jazdy na rolkach potrzeba utrzymywania równowagi, do piłki nożnej świetnej kondycji, a do siatkówki wysokiego wzrostu, tak do tenisa nie potrzebujesz większego przygotowania.

Racja, aby grać naprawdę dobrze należy być silnym, elastycznym, wytrzymałym fizycznie i psychicznie, lecz grać - chociażby rekreacyjnie - może każdy. Wystarczy tylko odrobina cierpliwości, szczery zapał i wolny czas, a poczujesz, jak miło można spędzić czas na korcie. Więc jeżeli chciałbyś nauczyć się grać, zawierać nowe znajomości i zyskać pasję na całe życie, to tak - tenis to sport dla Ciebie.

Wiesz już, że chcesz zagrać. Podoba Ci się tenis i chciałbyś tej dyscypliny spróbować. Nie czekaj dłużej, bo im szybciej zaczniesz grać, tym szybciej tenis będzie prawdziwą dla Ciebie przyjemnością.

Zapraszamy na nasze korty przy ul. Bratniej i Słowackiego.
Mamy dla Was 5 kortów ziemnych, możliwość wypożyczenia sprzętu tenisowego, gry z trenerem. Prowadzimy zajęcia tenis ekspres dla dorosłych. Nasi trenerzy to wykwalifikowana i profesjonalna kadra: Tomasz Kuś (trener II klasy), Kamila Nowak (wicemistrzyni Polski), Jakub Skoczyński (instruktor tenisa) i oczywiście Jiri Pytela, czeski trener I klasy.

Połączenie polskiej i czeskiej szkoły tenisa - sukces gwarantowany!

Zapraszamy! GregTeam tel. 601-442-390

Mamy najniższe ceny.
Przesłanie naszego klubu - tenis dla wszystkich!

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA