Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 sierpnia 2018
  • 1 września 2018
  • wyświetleń: 1186

Turniej tenisa ziemnego dla najmłodszych zakończony

W bardzo miłej i radosnej atmosferze i oczywiście przy wspaniałej słonecznej pogodzie odbył się dzisiaj turniej tenisa ziemnego dla najmłodszych.

Turniej tenisa ziemnego dla najmłodszych - 1.09.2018 · fot.


Po wspaniałych chwilach podczas turnieju drużynowego BMW Cup przyszedł czas dla najmłodszych tenisistów.Jak zwykle wystartowała liczna grupa dzieci w kategorii czerwonej i zielonej.Po rozgrzewce zaserwowanej przez trenera Tomka rozpoczęła się rywalizacja na korcie.

Było mnóstwo wspaniałych zagrań, były chwile radości,były najlepsze lody i oczywiście pizza.Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody a zwycięzcy z rąk trenera GregTeam puchary.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dziękujemy uczestnikom,gratulujemy zwycięzcom. "Królem" w kategorii starszych dzieci został Szymon Ulczok a w kategorii młodszych "Królową tenisa" Amelia Pitry. Drugie miejsca zajęli Mateusz Szklorz i Nikola Gorol, trzecie miejsca Michalina Mola i Iga Dawczyńska.

Dziękujemy sponsorom:
  • Bank Spółdzielczy w Pszczynie,
  • Sklep Euro "Na cegielni",
  • i oczywiście BuongiornO.


To dzięki Wam dzieci mogą przeżywać chwile radości.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na nasz kort pierwszy raz i zapisali dzieci do naszej Pszczyńskiej szkoły tenisa.

To był kolejny wspaniały dzień na naszych kortach. A już jutro do rywalizacji zapraszamy kobiety. GregTeam i tenis ziemny świętuje. Zapraszamy!

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA