Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 15 sierpnia 2018
  • 1 września 2018
  • wyświetleń: 1340

Greg Team: tenis ziemny - jak zacząć wielką pasję?

Każdy posiada jakieś pasje. Dla jednych jest to zbieranie znaczków, dla innych malarstwo, jeszcze inni kochają zwierzęta i to im poświęcają znaczną część swojego czasu. Tenis to nie tylko bezsensowe przebijanie piłeczki na drugą stronę kortu i chaotyczne bieganie (chociaż bieganie zawsze ma jakiś sens, choćby dotlenienie organizmu)

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


Może to brzmi pospolicie, ale tenis to część życia. Jeśli już zaczniesz go uprawiać i wkręcisz się, to naprawdę pokochasz. Pomoże Ci przetrwać trudne momenty w szkole czy pracy, odpocząć po ciężkim dniu pełnym oczekiwań i niezrealizowanych planów, stanie się małym światem, do którego będziesz wracał po ulgę i odprężenie. Wspólne mecze, treningi, ligi - to przyciąga Cię do innych ludzi, powodując, że nie zamykasz się w domu przed komputerem, nie oglądasz bezsensownych programów telewizyjnych i zamiast pisać godzinami na telefonie bierzesz życie w swoje ręce.

Umawiasz się na mecz, wychodzisz z domu... czujesz, że żyjesz.

Zapraszamy na nasze korty przy ul.Bratniej i Słowackiego. Mamy dla Was 5 kortów ziemnych, możliwość wypożyczenia sprzętu tenisowego, gry z trenerem. Prowadzimy zajęcia tenis ekspres.

Zapraszamy GregTeam tel. 601-44-23-90

Mamy najniższe ceny. Przesłanie naszego klubu - tenis dla wszystkich!

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA