Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 607

Bieg Pawłowicki: trwa rejestracja sztafet

Na początku sierpnia rozpoczęła się rejestracja sztafet w Biegu Pawłowickim.

Podobnie jak w ubiegłych edycjach, również i w tym roku sztafeta podzielona będzie na trzy kategorie wiekowe: męską, żeńską i mieszaną. Niezmienna pozostaje także trasa sztafety prowadząca alejkami Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka. Drużyny biorące udział w zawodach składają się z 4 osób, które ukończyły 18 rok życia. Przypominamy, że każdy zawodnik może być członkiem tylko jednej drużyny. Zgłoszeń można dokonać do 25 sierpnia w kasie Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach lub w dniu biegu, tj. 26 sierpnia w biurze zawodów w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka do godziny 14.00. Udział w sztafecie jest bezpłatny, a drużyny, które zajmą I, II i III miejsce w każdej kategorii otrzymają pamiątkowy medal.

Na dzień dzisiejszy do udziału w biegu na 5 km zgłosiło się i opłaciło 481 zawodników. Przypominamy, że o uczestnictwie w biegu decyduje nie sam fakt zapisu, ale dokonanie opłaty startowej w systemie firmy PULSAR. Dlatego osoby, które zapisały się na bieg, a nie dokonały jeszcze płatności zachęcamy do opłacenia startu. Pamiętajcie kto pierwszy - ten lepszy. Przypominamy również, że od środy, 1 sierpnia opłata wynosi 30 zł. Natomiast młodzież w wieku od 12 do 18 lat przez cały czas trwania zapisów za udział w biegu płaci tylko 10 zł.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie UG Pawłowice.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA