pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 3 sierpnia 2018
  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 775

Turniej BMW Cup o Puchar Burmistrza Pszczyny

Turniej BMW Cup wkracza w decydującą fazę. W najbliższych dniach po fazie ćwierćfinałowej pozostaną w grze tylko 4 drużyny.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


18 sierpnia na kortach klubu BKT Advantage w Bielsku zostaną rozegrane mecze półfinałowe (od 8.00 do 12.00). O godz 13.00 rozpocznie się wielki finał turnieju na kortach klubu GregTeam przy ul. Bratniej. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa ziemnego na dużą dawkę dobrego tenisa w wykonaniu najlepszych amatorów.

O godz. 19.00 wspólnie z Burmistrzem Pszczyny oraz naszym głównym sponsorem BMW Sikora zapraszamy na Rynek w Pszczynie na ceremonię wręczenia nagród. Podczas gali wręczenia nagród będzie można zobaczyć elektryczny samochód BMW i3, nagrodę główną w naszym turnieju (weekend do testowania dla każdego ze zwycięskiej drużyny). Zwycięzca w kategorii indywidualnej wyjedzie z Rynku na oryginalnym rowerze BMW.

Nasz główny sponsor BMW Sikora przygotowuje mega niespodziankę dla miłośników sportowych elektrycznych samochodów.

Wśród wszystkich uczestników gali wręczenia nagród zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez kluby tenisowe GregTeam i BKT Advantage.

Szczegółowych informacji udziela Grzegorz Kuś tel. 601-442-390.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.