pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 21 lipca 2018
  • wyświetleń: 539

[Iskra Pszczyna] I zespół: Remis w debiucie pod okiem Piszczka

Zaledwie po jednym wspólnym treningu do Goczałkowic na pierwszy test mecz udali się gracze pszczyńskiej Iskry. W starciu z czwartoligowcem młoda ekipa po raz pierwszy pod wodzą trenera Roberta Gąsiora bezbramkowo zremisowała, choć okazji do bramek z obu stron było co niemiara.

I zespół: LKS Goczałkowice - Iskra 18.07.2018
fot.


W pierwszych 45 minutach lepiej z gry wyglądała jedenastka Iskry, która prowadziła grę, ale nie potrafiła zmienić tego na efekt bramkowy. W drugiej odsłonie do głosu doszli gospodarze, którymi z ławki dowodził Łukasz Piszczek. Dobrze spisywała się jednak obrona, a przede wszystkim bramkarz Radosław Rakowski.

W końcówce meczu dwa razy na uderzenie z jedenastego metra liczyli zawodnicy z Pszczyny, ale raz skończyło się na wolnym z szesnastego metra, a chwilę później gwizdek sędziego milczał.

I zespół: LKS Goczałkowice - MKS Iskra Pszczyna 18.07.2018 · fot.


LKS Goczałkowice - MKS Iskra Pszczyna 0:0

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Radosław Rakowski - Mateusz Gołek, Piotr Noga (65. Andrzej Żur), Mateusz Żelazo (60. Michał Żupa), zawodnik testowany (65. Kamil Kułagowski) - Michał Grajcarek (65. Mateusz Pławecki), Tomasz Cempura (60.Michał Wiera), Łukasz Mąka, Tomasz Zawadzki, Tomasz Leszczyński (46. Krzysztof Francuz) - Kamil Pustelnik (60. Bartosz Pisarek)

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.