pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 20 czerwca 2018
  • wyświetleń: 165

[Iskra Pszczyna] Żaki: Szlifowanie diamencików

Turniej w Łące był ostatnim akcentem sezonu 2017/2018 dla rocznika 2009. Zmagania te pokazały też jak mocną i szeroką kadrę ma nasz zespół.

Żaki: Turniej w Łące 16-17.06.2018


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Ostatnim akcentem sezonu 2017/18 był dla rocznika 2009 dwudniowy turniej rozgrywany 16-17 czerwca w Łące. Mieliśmy okazję zaprezentować się w naprawdę liczną grupą, gdyż w dwóch zespołach wystąpiło 20 osób. Warto podkreślić, że za ilością idzie jakość, byliśmy jedynym zespołem, który drugiego dnia posiadał dwa zespoły w mocniejszej grupie - Lidze Mistrzów. Nasi reprezentanci naprawdę godnie reprezentowali barwy Iskry, pierwsza grupa nie zanotowała żadnej porażki, a co istotniejsze przez cały turniej prezentowali ultra ofensywny styl gry przy stracie zaledwie kilku goli. Druga drużyna prowadziła zaciekłe boje z takimi drużynami jak Rekord Bielsko-Biała (wynik 4-4), Gwarek Zabrze (5-4 dla Iskry). Był to dla większości chłopaków z dwójki pierwszy tak duży turniej, więc niezmiernie cieszy zaangażowanie i nieustępliwość pokazana w każdym naszym meczu. Nasi zawodnicy kończą już naprawdę udany sezon, należy się im krótki odpoczynek na zregenerowanie sił i już niedługo 2 sierpnia wyjeżdżamy na obóz, gdzie w dalszym ciągu będziemy szlifowali nasze DIAMENCIKI! Do zobaczenia w sierpniu!"

Barwy Iskry reprezentowali następujący zawodnicy:
MKS Iskra I Pszczyna: Nikodem Waberski, Kacper Pitlok, Jakub Bryła, Błażej Witczak, Maksymilian Bednarski, Antoni Brańczyk, Aron Pach, Olivier Szczepek, Jakub Nikiel

MKS Iskra II Pszczyna: Borys Książkiewicz, Mateusz Grygier, Karol Grygier, Błażej Reclik, Martyna Strączek, Miłosz Michałek, Radosław Prządka, Jonatan Kacewicz, Alex Mrotek, Karol Kościelny

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.