pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 lipca 2018
  • 14 lipca 2018
  • wyświetleń: 1033

Turniej Piłki Nożnej Plażowej w Ośrodku nad Dokawą

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z "Ośrodkiem nad Dokawą", zapraszają na kolejny Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który odbędzie się w sobotę 14 lipca w "Ośrodku nad Dokawą". Zapisy trwają!

Dokawa.plażówka
fot.


Turnieje organizowane na obiektach "Ośrodka nad Dokawą", są już na ziemi pszczyńskiej kultowe. I w tym roku, możemy was zaprosić na bardzo kolorową i rodzinną imprezę. W Turnieju Piłki Nożnej Plażowej, udział będzie mogło wziąć maksymalnie 16 zespołów. Zapisy trwają i zakończą się w środę 11 lipca. Aby zapisać swoją ekipę należy wysłać wiadomość mailową z nazwą drużyny na adres: sport@posir.pszczyna.pl. Drużyna zostanie wpisana na listę uczestników turnieju dopiero po wpłynięciu na konto POSiR-u (BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001) lub wpłacie w naszym sekretariacie wpisowego - 120 zł.

Oprócz grania w "plażówkę", na olbrzymim, zielonym terenie "Ośrodka nad Dokawą", czekać na was będzie wiele innych atrakcji - w szczególności dla najmłodszych. Całe rodziny będą mogły rywalizować w konkursach z nagrodami, możliwa będzie darmowa zabawa na dmuchańcach czy udział w grach sportowych. To wszystko zupełnie za darmo! Ponadto, będzie można napić się zimnego z pianką czy zjeść kiełbasę, albo pizzę.

Turniej PN Plażowej nad Dokawa
fot.


Startujemy o 13.00. Po zakończeniu turnieju, który tradycyjnie rozpoczniemy od fazy grupowej, żeby przejść później aż do finału, "Ośrodek nad Dokawą" zaprasza na after party z DJ-em. Nie zabraknie gorących, wakacyjnych hitów oraz solidnej dawki dobrej zabawy. Musicie być z nami!

Zgłoszone drużyny (stan na dzień 5 lipca 2018)
ZZRG KWK Ziemowit Ratownicy
OKS 4 Kąty Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
Pod Jesionami
Profi M Tec Pszczyna.

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.