Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 3 lipca 2018
  • wyświetleń: 1177

[ZDJĘCIA] Trening przed Biegiem Pawłowickim 2018

Beata Sypniewska (UKS JUDO) i Jacek Krowiak (maratończyk) zadbali o kondycję zawodników Biegu Pawłowickiego 2018.

Trening przed Biegiem Pawłowickim - 29.06.2018 · fot.


W piątkowe popołudnie, 29 czerwca, boisko przy szkole podstawowej w Osiedlu Pawłowicach zamieniło się w salę do ćwiczeń. Beata Sypniewska - trenerka judo (UKS Judo) i instruktorka fitness prowadziła trening plenerowy dla wszystkich, którzy chcą przygotować się do startu w Biegu Pawłowickim albo tylko porozciągać mięśnie w rytm muzyki. Trenerce towarzyszyła grupa pań, które regularnie uczestniczą w prowadzonych przez nią zajęciach. Było dynamicznie, intensywnie, pojedynczo i w parach. Pot lał się z czoła nie tylko z powodu słońca, które tego popołudnia grzało wyjątkowo mocno.

Po kubku wody z warszowickich studni głębinowych i chwili odpoczynku do akcji wkroczył Jacek Krowiak - miłośnik biegania, uczestnik maratonów,m. in. w Rotterdamie i Nowym Jorku. Wszystkim ćwiczącym dał jedną radę: biegać trzy razy w tygodniu po trzydzieści minut w tempie umożliwiającym swobodną rozmowę. Tyle wystarczy, aby w sierpniu wystartować w biegu na 5 km . Przedsmak zawodów zapewniła bieżnia wokół boiska, którą kilkukrotnie przemierzyli uczestnicy treningu w plenerze.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach promocji Biegu Pawłowickiego i zdrowego stylu życia.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA