Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 984

[ZDJĘCIA] Akademia Młodego Piłkarza zagrała charytatywnie

Podczas tegorocznego Pikniku Rodzinnego Akademii Młodego Piłkarza i Centrum Aktywności Ruchowej młodzi piłkarze, a także ich rodzice zagrali charytatywnie. Wspólnie pomogliśmy 2-letniemu Tymonkowi z Radostowic!

Akademia Młodego Piłkarza zagrała charytatywnie - 06.2018


Piknik Rodzinny Akademii Młodego Piłkarza w Ośrodku Nad Dokawą rozpoczął się od piłkarskich zmagań najmłodszych zawodników, którzy zagrali aż na pięciu boiskach! Chwil radości podczas gry doświadczały dzieci z roczników 2012-2014, piłkarze z rocznika 2011 rozegrały turniej Ligi Maluchów, w którym udział wzięły zespoły z Pszczyny, Radostowic, Góry, Studzienic, a także Mizerowa i Czechowic. Na boisku rywalizowali również gracze z roczników 2010-2009 oraz 2006-2008. Całą piłkarską historię tego dnia zwieńczył turniej rodziców, którzy w asyście trenerów poszczególnych oddziałów powalczyli o miano najlepszego zespołu.

To był jednak tylko jeden z punktów programu. Nabierając sił dzieci mogły kosztować waty cukrowej, bawić się na dmuchańcach, bądź kibicować swoim rodzicom, bowiem odbyło się wiele zabaw nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Oprócz dobrej zabawy całej imprezie przyświecał jeden wspólny cel - pomoc 2-letniemu Tymonkowi z Radostowic, cierpiącemu na opóźnioną mielinizację mózgu, odpowiadającą za ruch i mowę. Specjalnie na tę okazję został zorganizowany bufet, a także konkursy z nagrodami, z których cały dochód został przeznaczony na pomoc podopiecznemu Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "Omnibus".

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie licznych partnerów i sponsorów, chcących pomóc w słusznej sprawie! Dziękujemy!

Organizatorzy Pikniku:
Akademia Młodego Piłkarza
Centrum Aktywności Ruchowej

Partnerzy:
Ośrodek Nad Dokawą
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie
GKS Tychy
LKS Miedźna

Sponsorzy:
M&T Żempless, ABA Wiktorczyk Sp. z o.o., Sklep Sportowy Sportland, Urdiamant - narzędzia diamentowe, Danone, Domus Adam Chromik w Wspólnicy, Auto Złom Autorecykling - zlomuj.pl, Oblaty Śląskie, Instalbud, Lider Łazienki, Maestro Henryk Kania, Maspex, Target Pizza, Bazar u Koziołka, Szagru, Bank Spółdzielczy w Miedźnej, Rolchem, Producent drzwi drewnianych Sakrajecki-Ryguła s.c., ZUR-B Fabex, Stalmach Strefa Szkła, Uprawa Pieczarek Gołyszny, Jordan Fashion, Activia Desing Agencja Fotografii i Reklamy, Romanko i Synowie, FIGFOOD, UniKomp, kakto.pl, Hurtownia Zabawek Domino, Firma Usługowa PROFIT Krzysztof Mazur, Firma Janosz - piece do centralnego ogrzewania, eBiuro market Pszczyna, firma Patentus.

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA