Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 czerwca 2018
  • wyświetleń: 743

Marcin Piech brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski

Marcin Piech (UE Katowice) zdobył brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym. Zawody odbyły się na strzelnicy LKS-u Zarabie Myślenice w dniach 30 maja-3 czerwca.

Marcin Piech brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski · fot.


Marcin zdobył medal w konkurencji "karabin pneumatyczny 60 mężczyzn", po finale, w którym ustąpił jedynie dwóm byłym rekordzistom Polski w tej konkurencji. Startował także w konkurencjach "karabin dowolny trzy postawy" oraz "karabin dowolny leżąc", w których zajął odpowiednio 10. i 9. miejsce.

KBS w Pszczynie reprezentowała również Wioletta Mazur (UŚ Katowice), która startowała w konkurencjach pistoletowych. W pistolecie sportowym zajęła 8. lokatę. O prawdziwym pechu może mówić w przypadku konkurencji "pistolet pneumatyczny 60 kobiet", gdyż zajęła 9. lokatę (8. daje awans do finału), ze stratą zaledwie kilku dziesiątek wewnętrznych, a z tym samym wynikiem punktowym.

Marcin Piech / Kbs Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.