Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3501

Młodzi piłkarze z naszego powiatu wspierali polską kadrę w Arłamowie

Polscy piłkarze przygotowują się do zbliżającego się mundialu w Rosji. Wspierać reprezentantów Polski, trenujących w Arłamowie, pojechali młodzi piłkarze LKS z Kobióra.

LKS Kobiór w Arłamowie
Młodzi zawodnicy LKS Kobiór w Arłamowie · fot.


- 30 maja czterdziestoosobowa grupa zawodników z grup młodzieżowych Leśnika Kobiór wraz z trenerami udała się do Arłamowa, by w otwartym treningu reprezentacji wspierać naszych biało-czerwonych orłów - informuje klub z Kobióra i podkreśla, że w tym treningu udział mogło wziąć tylko 800 kibiców z całej Polski.

- Było to wielkie wydarzenie dla naszego klubu, miejscowości, jak i wyróżnienie dla młodych zawodników, którzy mogli zobaczyć swoich idoli w akcji - czytamy w relacji.

Z niej możemy się również dowiedzieć, że młodzi zawodnicy z Kobióra do Arłamowa dotarli dwie godziny przed planowym rozpoczęciem treningu. - Mieliśmy więc czas, aby zwiedzić ośrodek oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia, cały czas wypatrując któregoś z zawodników reprezentacji. O godzinie 18.00 piłkarze wbiegli na boisko i przez półtorej godziny mogliśmy oglądać ich w akcji - informuje LKS.

Każdy z kibiców czekał z niecierpliwością kiedy trening się skończy, by zdobyć autografy i wykonać wspólne zdjęcia z piłkarzami, którzy będą reprezentować nasz kraj w Rosji. Taka możliwość pojawiła się po treningu, spełniając marzenia niejednego małego kibica.

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pokazać nasz klub i miejscowość na całą Polskę. Miejmy nadzieję, że dla naszych młodych zawodników wyjazd ten będzie motywacją do dalszej systematycznej i sumiennej pracy na treningach - ma nadzieję klub, przy okazji dziękując wszystkim osobom dzięki, którym wyjazd ten był możliwy.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA