Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4326

Utrudnienia na drogach wzdłuż trasy Rodzinnego Biegu Charytatywnego

W sobotę na terenie Jankowic, Ćwiklic oraz Pszczyny zostanie przeprowadzony II Rodzinny Bieg Charytatywny Jankowice. Z tego powodu na czas biegu drogi wzdłuż trasy zostaną zamknięte.

I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach - z trasy biegu - 10.06.2017
I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach - z trasy biegu - 10.06.2017 · fot.


Ograniczenie ruchu odbywać się będzie w godzinach od 12:50 do 15:00. Po przebiegnięciu wszystkich zawodników ulice będą sukcesywnie otwierane.

Trasa biegów:

2,7 km : (JANKOWICE) START : ZSP Jankowice ul. Kasztanowa do skrzyżowania z ul. Akacjową - ul. Akacjowa do skrzyżowania ulic Baziowa/Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice :

5 km: (JANKOWICE): ZSP Jankowice ul. Kasztanowa do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Przyśniczą - ul. Przyśnicza do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg do skrzyżowania z ul. Wielo Droga - ul. Wielo Droga do skrzyżowania z ul. Złoty Kłos - ul. Złoty Kłos do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

10 km: (JANKOWICE/ĆWIKLICE/PSZCZYNA): ZSP Jankowice ul. Kasztanowa (Jankowice) do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Zacisze - ul. Zacisze do skrzyżowania z ul. Grzybową - ul. Grzybowa do ul. Kombatantów - ul. Kombatantów do rurociąg - rurociąg - ul. Wielo Droga - ul. Józefa Pukowca do skrzyżowania z ul. Hallera - ul. Hallera - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA