pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 3 czerwca 2018
  • wyświetleń: 748

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Derby dla nas

Zawodnicy z rocznika 2006 w sobotnie przedpołudnie rozegrali derbowy pojedynek z LKS Łąka. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Pawła Zjawińskiego pokonali "zielonych" 2:0 przez co na kolejkę przed końcem rozgrywek wskoczyli na fotel lidera.

Młodzicy młodsi: Iskra - LKS Łąka 02.06.2018
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Wczesna pora meczu spowodowała, że w pierwszej połowie wciąż jeszcze "spaliśmy" na boisku, goście natomiast przeważali lecz nic z tego nie wynikało i na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka ostrych słów i dokonaliśmy korekt. W drugiej części gry zaczęliśmy przeważać na boisku. Najpierw strzał Fabiana Bała obronił bramkarz LKS-u, następnie Filip Dembecki pomylił się o centymetry. Drużyna z Łąki także stworzyła kilka sytuacji bramkowych, jednak okazały się nieskuteczne. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Igor Bała wykonał indywidualną akcję i dograł do Oliwiera Rozmusa, który nie dał szans goalkeeperowi gości. Łąka musiała zaryzykować i rzuciła się do ataku. Wykorzystaliśmy miejsce jakie pojawiło się na boisku, szybki kontratak wykończył Maksymilian Kurczyk.
Reasumując, mecz ten pokazał, że każdy zawodnik może mieć wpływ na końcowy rezultat - nie ważne czy zaczynając mecz siedzi się na ławce czy gra się w pierwszym składzie. Każdy zawodnik, w tym rezerwowy, może odmienić losy spotkania i dać drużynie zwycięstwo. Brawo chłopaki!"


Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - LKS Łąka 02.06.2018 · fot.


MKS Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2:0 (0:0)
Bramki: Rozmus, Kurczyk

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Karol Psik, Szymon Muras, Łukasz Furtok, Radosław Kloc, Igor Bała, Fabian Bała, Miłosz Szydłowski, Maksymilian Kurczyk, Hubert Pietruszka, Oliwier Rozmus, Bartosz Kubisz, Filip Dembecki, Robert Prządka

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.