Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 3 maja 2018
  • wyświetleń: 1655

8 medali zawodników Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki

Zawodnicy Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki zdobyli 8 medali w Otwartym Pucharze Europy Seniorów Federacji IBF - International Budo Federation w Dalekowschodnich Sztukach Walki. Zawody, w których wzięło udział prawie 300 zawodników z 5 państw - Ukrainy, Węgier, Holandii, Czech i Polski, odbyły się w Bieruńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji 28 kwietnia.

8 medali zawodników Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki - 28.04.2018


Krystian Przybyła zdobył 1 miejsce w konkurencji kata zwierzopodobne. Ryszard Bochm zdobył 4 medale w czterech konkurencjach - 2 miejsce w kata zwierzopodobne - 2 miejsce w kata z bronią, 3 miejsce w kata bez broni oraz 1 miejsce razem z Tomaszem Kołeczko w konkurencji Duo-System Self-Defense (prezentacja technik samoobrony przed atakami nożem, kijem, chwytami, ciosami i technikami nożnymi).

3 miejsce zdobyli Dawid Brzuska i Marcin Kościerzyński w konkurencji Duo-System. Instruktor i zawodnik Ryszard Bochm otrzymał Puchar najwszechstronniejszego zawodnika Otwartego Pucharu Europy Seniorów Federacji IBF.

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA