• 29 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1909

[Iskra Pszczyna] Orliki: Szalony mecz w Tychach

Iskra przegrywała już w Tychach 0:4, ale nie poddała się i zdobyła pięć bramek z rzędu i wróciła do Pszczyny z kompletem punktów.

Orliki: Siódemka Tychy - Iskra 28.04.2018

Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"W sobotę chłopcy z rocznika 2008 pszczyńskiej Iskry mierzyli się w Tychach z tamtejszą Siódemką. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4.1 dla Tyszan. Wynik mówi sam za siebie, lecz gra wymagała lekkiej korekty i większej motywacji. Przerwa była momentem kulminacyjnym, zawodnicy podniesieni na duchu zagrali koncert w II połowie. Szczególnie gospodarzom musi utknąć w głowie książkowy wysoki pressing wykonany przez Iskrę. Jestem dumny z moich chłopców, każda minuta pracy kosztowała w upalny dzień mnóstwo energii, jednak sądząc po wybuchu radości było warto. Trzeba pamiętać o wyciągnięciu wniosków z pierwszej połowy. Nie może się to już więcej powtórzyć. Byliśmy w drugiej połówce, jak rekin, który poczuł krew. Wynik 4-5 dla Iskry. BRAWO !!!!"

Orliki: Siódemka Tychy - MKS Iskra Pszczyna 28.04.2018 · fot. Bartek Kubski

Siódemka Tychy - MKS Iskra Pszczyna 4:5 (4:1)
bramki: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1 Pach, 4:2 Ficek, 4:3 Przybyło, 4:4 Ficek, 4:5 Mazurczyk

Damian Rak, Komraus Olaf, Przybyło Dawid, Pach Aron, Mazurczyk Szymon, Ryguła Kacper, Ficek Aleksander, Zakrzewski Jakub, Kubski Paweł, Jonkisz Jacek