pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 20 kwietnia 2018
  • 19 maja 2018
  • wyświetleń: 1572

Już po raz siódmy ochotnicy pójdą z kijami wokół Zbiornika Łąckiego

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w VII Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego. Impreza odbędzie się w sobotę, 19 maja.

VI Marsz Nordic Walking wokół Zbiornika Łąka - 13.05.2017 · fot.


Trasa tegorocznego marszu z kijami wyznaczona jest wokół Zbiornika Łąckiego. Start i meta znajdować się będzie w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, a trasa będzie wiodła przez koronę zapory, Porębę, Brzeźce oraz Wisłę Wielką ponownie do Ośrodka Sportów Wodnych i wyniesie około 11 km. Tradycyjnie zanim grupa wyruszy w drogę, odbędzie się krótka rozgrzewka i pokaz najważniejszych technik chodu z kijami.

- Do udziału w marszu zapraszamy wszystkie osoby, zarówno te, które na co dzień maszerują z kijami w ręku, jak i te, które chciałyby aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas. W szczególności mile widziane są całe rodziny. Dyscyplina ta pokazuje, że nordic walking jest bardzo dobrą formą aktywności dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć - zachęcają organizatorzy.

Ze względów organizacyjnych ochotnicy proszeni są o zgłoszenia do 27 kwietnia. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (hala@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "7. Nordic Walking"), w wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki (w przypadku dzieci należy podać wzrost, a osoby dorosłe - S, M, L, XL, XXL). Udział w marszu jest płatny: dorośli - 15 zł, dzieci i młodzież szkolna - 5 zł. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę, medal i posiłek. Dla uczestników, którzy zapiszą się po upływie terminu zgłoszeń, organizator nie przewiduje pamiątkowych koszulek.

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

BM, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze