pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 255

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Walczyli do końca

Mecz numer trzy rozegrali młodzicy z rocznika 2005. Tym razem w ramach rozgrywek II wojewódzkiej ligi pojechali do Skoczowa na mecz z Lukamem i mimo słabego otwarcia wracają do Pszczyny z punktem.

Młodzicy: Iskra - Lisek Milówka 24.03.2018
fot.


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
"Mecz rozpoczęliśmy bez walki, pozostawialiśmy rywalowi zbyt dużo miejsca na swobodne wprowadzanie piłki, z minuty na minutę zaczęliśmy przejmować inicjatywę, jednak to przeciwnicy po dwóch zabójczych kontrach do szatni schodzą z 2 bramkowym prowadzeniem. Nie pozostawaliśmy jednak bez swoich okazji, do przerwy 4-krotnie obiliśmy słupek rywala. W przerwie nastąpiła zmiana formacji i od tego momentu dominowaliśmy na boisku całkowicie. Gospodarze mieli problem z wyjściem z własnej połowy, w 15 minucie drugiej połowy udało zdobyć się nam bramkę kontaktową, im bliżej końca tym więcej okazji udało nam się wypracować, jednak dopiero w końcówce strzelamy bramkę na 2-2. W doliczonym czasie gry po rzucie wolnym obijamy po raz kolejny oba słupki rywala i tym akcentem zakończyliśmy mecz. "

Lukam 2010 Sp.Z.O.O - Iskra Pszczyna 2-2 (2-0)
Bramki: Rawski, Caputa

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jurczak - Sokołowski, Świerczek, Kokot, Maroszek, Caputa, Zieleźnik, Cieszko, Bohm oraz Rak, Kałamała, Rawski

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Mateusz Pławecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.