pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 606

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Niewykorzystana szansa

Trzecim rywalem młodzików Iskry w II lidze wojewódzkiej był APN GKS Tychy. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Kropidło ponieśli skromną porażkę.

Młodzicy: Iskra - APN GKS Tychy 05.04.2018
fot.


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"W pierwszych dziesięciu minutach spotkania goście zdominowali nas całkowicie. Doszliśmy do głosu po czerwonej kartce dla bramkarza drużyny gości, który interweniował ręką poza obszarem pola karnego, ale nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi jednego zawodnika. W drugiej części gry mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale rezerwowy bramkarz interweniował bez zarzutu i niestety to zespół z Tychów wykorzystał jedną z niewielu okazji, trafiając do siatki po rzucie rożnym. Możemy żałować, że nie wykorzystaliśmy szansy, jaką była gra w przewadze przez większą część meczu, jednak rywal okazał się bardziej dojrzały piłkarsko i obnażył nasze braki, jednocześnie wskazując kierunek do dalszej pracy."

Młodzicy: MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 05.04.2018 · fot.


MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 0:1 (0:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jurczak - Kokot, Sokołowski, Świerczek, Maroszek, Bohm, Caputa, Cieszko, Zieleźnik oraz Spyra, Rak, Kałamała, Rawski, Growiec

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.