Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1284

Młoda szachistka wygrała turniej w Ustroniu

Paulina Trzaskalik ze Stowarzyszenia Szachowego Gminy Pawłowice zdobyła I miejsce podczas sobotniego turnieju szachowego dzieci przedszkolnych do lat 7.

Paulina Trzaskalik
Paulina Trzaskalik · fot.


W sobotę, 24 marca w Ustroniu odbył się turniej szachowy dzieci przedszkolnych do lat 7 mieszkających na ziemi cieszyńskiej i rybnickiej. Wśród 52 przedszkolaków reprezentująca Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice, a zarazem przedszkole w Golasowicach, Trzaskalik Paulina jako jedyna zdobyła komplet punktów i 1 miejsce w całym turnieju. Z rąk organizatorów otrzymała puchar, medal oraz nagrodę jako jeden z najbardziej utalentowanych przedszkolaków pod względem intelektualnym.

Paulina jest na początku swojej kariery sportowej ale już w zeszłym roku, mając 5 lat, zdobyła 6 miejsce na ogólnopolskich mistrzostwach szkół i przedszkoli, a teraz wygrała pierwszy turniej z tak dużą liczbą uczestników.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice, Stowarzyszenie Szachowe Gminy Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA