pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 marca 2018
  • wyświetleń: 444

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Przedświąteczne emocje

Horror - tak w skrócie można nazwać widowisko, którego w wielki czwartek doświadczyli kibice zgromadzeni na boisku Piast w Pszczynie.

Trampkarze: Iskra - MKS Żory 05.11.2017
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"W pierwszej połowie graliśmy bardzo mądrze nie pozwalając gościom na stwarzanie sytuacji bramkowych. Zespół z Żor podarował nam dwa świąteczne prezenty, które wykorzystaliśmy schodząc do szatni z dwubramkową zaliczką. W drugiej części gry goście przejęli inicjatywę, stwarzając kilka groźnych sytuacji. Mój zespół parę razy ładnie wyszedł z kontrą, jednak nie udało się podwyższyć wyniku. Goście strzelili bramkę kontaktową końcówce spotkania. Ostatnie 5 minut to bardzo duża przewaga drużyny z Żor, ale udało nam się utrzymać korzystny wynik dzięki dobrej postawie obrony i Kacpra Zientka w bramce."

MKS Iskra Pszczyna - MKS Żory 2:1 (2:0)
Bramki: Szafron, Sidło

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Zientek, Kacper Łoskot, Klaudiusz Szmajduch, Oliwier Dziech, Maciej Kaletka, Jakub Maśka, Łukasz Stryczek, Karol Szafron, Dominik Stuchlik, Kacper Sidło, Patryk Michulec oraz Kacper Ryguła, Kacper Hanslik

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.