pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 468

[Iskra Pszczyna] LA: Biegacze z czterema medalami

Kolejne cztery medale zdobyli lekkoatleci pszczyńskiej Iskry na hali oraz w biegach przełajowych.

Mimo, że sezon halowy dla juniorów już dawno się zakończył, to dopiero w marcu i lutym młodzicy i dzieci mogły rywalizować na hali w Raciborzu.
Tytuł Wicemistrzyni Śląska Młodziczek w biegu na 1000 metrów, z czasem 3,17,77min. zdobyła Zofia Kokoszka, która w kategorii młodziczek startuje dopiero od stycznia.

Także w Raciborskiej hali niecały miesiąc później rywalizowały dzieci młodsze (klasa czwarta i młodsi) oraz dzieci starsze (klasa szósta i piąta).
Maksymilian Biela w kategorii dzieci młodsze zajął 10 miejsce w skoku w dal - 3,60m oraz 8 w biegu na 60m z czasem 9,70s.

LA: Zawody halowe i przełajowe luty, marzec 2018 · fot.


Marzec, to już czas na kolejne zawody, tym razem przełaje. 3 marca br. w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych młodzików, juniorów i seniorów. Brązowe medale wywalczyli: Zofia Kokoszka, w biegu na 1000m oraz Adrian Zieleźnik w kategorii junior w biegu na 3000m.

Ostatnią imprezą dla młodzików w biegach przełajowych były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Konopiskach (24 marzec 2018). Czwartą lokatę wywalczyła Zofia, która zadebiutowała na najdłuższym dystansie dla młodziczek 2,5km. Bardzo dobrze w Konopiskach zaprezentował się młodszy brat Zofii- Antonii. W biegu na 800m wywalczył trzecie miejsce, tym samym został brązowym medalistą Mistrzostw Śląska Dzieci Młodszych.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Monika i Marek Biela, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.