Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 marca 2018
  • 15 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2244

Piąte pływanie o mistrzostwo Śląska pod okiem Tomasza Polewki!

Za nami:

Po raz piąty przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu. Zmagania odbędą się 15 kwietnia na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Tomasz Polewka będzie gościem specjalnym V Mistrzostw Śląska Amatorów w Pływaniu · fot.


W Mistrzostwach Śląska Amatorów w Pływaniu prawo startu mają wszystkie osoby zamieszkujące województwo śląskie, nieposiadające licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz nie będące uczniami szkół sportowych, klas sportowych o profilu pływackim oraz nie będący zawodnikami klubów pływackich na licencji PZP. Rywalizacja toczyć się będzie w czterech stylach pływackich (dowolny, klasyczny, motylkowy, grzbietowy) w dziewięciu kategoriach indywidualnych, a także sztafetach.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji zawodów będzie Tomasz Polewka, pływak specjalizujący się w stylu grzbietowym, mistrz Europy, mistrz i rekordzista Polski, uczestnik Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia drogą elektroniczną (wisniowicz@gmail.com oraz kopia na swim@onet.eu). Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, dokładną datę urodzenia (dd,mm,rrrr), nazwę szkółki, płeć (K lub M), konkurencję i czas orientacyjny, miejsce zamieszkania oraz rozmiar koszulki zawodnika. W sprawach organizacyjnych osobą do kontaktu jest Marek Kloc (tel. 505-680-902, e-mail: swim@onet.eu).

Organizatorem zmagań jest Szkoła Pływania Delfin oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

V Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu - komunikat organizacyjny

5. Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu
fot.


43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA